Lampang Heritage Tour

Chiang Mai
Lampang Heritage Tour
Odjezd: Dle domluvyMísto odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang MaiDélka výletu: 8,5 hod.Jazyk: Anglický průvodce (v případě zájmu lze zajistit německého, francouzského či ruského průvodce)Kdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd

Vyzvedneme vás ve vašem hotelu v Chiang Mai a pojedete di  Lampang, který se nachází 90 km jihovýchodně od Chiang Mai. Zde navštivte Lampang Elephant Conservation Center. Veterinární nemocnice poskytuje zdravotní péči slonům, kteří se byli poslání a kteří mají být rehabilitováni po zneužívání v zajetí. Denně jsou k vidění školení a demonstrace. Můžete se těšit na krmení těchto inteligentních obrů nebo se na nich i svézt v přírodním okolí. Dokonce můžete sledovat výrobu papíru vyrobeného ze sloního trusu. Pokračovat budete do starého města Lampang a užijte si 30 minutovou projížďku na vozech tažených koňmi. Po obědě budete pokračovat dále k Wat Phra Thad Lampang Luang, který je jedním z nejvíce ctěných chrámů v severním Thajsku, postavený kolem 11. století. Dále budete mít možnost navštívit některé místní chatky, kde je domácí průmysl a výroba keramiky, kvůli které je Lampang je tak slavný. Poté pojedete zpátky to vašeho hotelu v Chiang Mai.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.