Lampoon & Wat Haripoonchai

Chiang Mai
Lampoon & Wat Haripoonchai
Odjezd: Dle dohodyMísto odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang MaiDélka výletu: 4,5 hod.Jazyk: Anglický průvodce (v případě zájmu lze zajistit německého, francouzského či ruského průvodce)Kdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer

Legenda stará více jak 1400 let odkazuje na toto starobylé město Hariphunchai. Jeho první královnou byla Queen Chamthewi, který byla původem Mon. Později ve 12. století osídlil město král Mengrai a následně ho přidal do Lanna království. Dnes se Lamphun ještě udržuje svou okouzlující atmosféru malé, ale starobylé komunity. Leží pouhých 26 km od města Chiang Mai, a nachází se na břehu řeky Kuang a jeho okolí patří ke starověkým místům a památkám, stejně jako lesy, hory a nádherná jezera. Wat Haripoonchai je považován za jednu z nejvýznamnějších památek na severu Thajska. Budete obdivovat složitě lakované dveře a bronzové gongy, které patří mezi největší na světě a také dva Buddhy z bronzu. Na zpáteční cestě do Chiang Mai, navštívíte vesnici Pasang, známou pro své vysoce kvalitní hedvábí, bavlnu a tkaní.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.