Lekce thajského vaření

Koh Lanta
Lekce thajského vaření
Odjezd: 15:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na Koh LantaDélka výletu: 5,5 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: VečeřeV ceně: Zpáteční hotelový transfer, večeře z toho co si uvaříteInformace: Min. 2 osoby! Skupinový výlet. Každý den se příprava jídel liší, připravují se pokrmy ze zeleniny, kuřete, mořských plodů a ryb.

Pokud vás láká thajská kuchyně a chcete se naučit používat thajské suroviny a vařit nějaké thajské pokrmy, je tento výlet pro vás tou skvělou volbou. V průběhu výuky se seznámíte s potravinami, kořením a zeleninou z celého světa a užijete si skvělou zábavu během lekce a výuky vaření thajských pokrmů. Během vaření budete ochutnávat a poslouchat dobrou hudbu v uvolněném a čistém prostředí. Protože je škola vaření na pláži také uvidíte, uslyšíte a pocítíte harmonii moře. Zde si svůj volný čas během své dovolené v Thajsku maximálně užijete. Thajské jídlo v sobě spojuje to nejlepší z východních kuchyní. Je zdravé, rychlé a chutná báječně! Není divu, že stále více a více lidí se přibližuje „thajskému způsobu života“. Zde můžete zapojit svou vášeň, fantazii, tvořivost a naučit se jak vytvořit dokonalou thajskou fusion kuchyni!

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-1 642 Kč-denně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.