Lisu Lodge Soft dobrodružství

Chiang Mai
Lisu Lodge Soft dobrodružství
Odjezd: 8:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang MaiDélka výletu: 9 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: Oběd V ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd formou piknikuInformace: K dispozici je 10 horských kol, 14 slonů a 7 člunů.

Tento jedinečný výlet nabízí prozkoumání vesnic Lisu a Akha, jízdu na slonovi v džungli, projí6ďku na horském kole a rafting na divoké vodě v malebném Mae Tang Valley. Brzy ráno vás vyzvedneme z vašeho hotelu v Chiang Mai klimatizovaným vozidlem a pojedete do Lisu Lodge, který se nachází asi jednu hodinu jízdy od města. Po příjezdu do Lisu Lodge se bude podávat tradiční welcome drink. Začněte své dobrodružství cyklistickým výletem asi 13 km do sloního tábora. Zde si užijte asi hodinovou jízdu na slonovi směrem k řece. Po pikniku si vyzkoušíte 45 minut rafting na divoké řece doků k thajské vesnici Mae Taeng (během období sucha, se řeka sjíždí na bambusovém voru!). Odtud budete mít možnost se vrátit do Lisu Lodge buď na kole, nebo na místním vozíku. Nakonec následuje transfer zpět do hotelu v Chiang Mai.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.