Mae Sai

Chiang Rai
Mae Sai
Odjezd: Dle dohodyMísto odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang Rai / Chiang SaenDélka výletu: 4,5 hod.Jazyk: Anglický průvodce (v případě zájmu lze zajistit francouzského průvodce)Kdy: DenněV ceně: Zpáteční hotelový transfer

Výlet značně cestou na nejsevernější bod Thajska k thajsko-barmské hranici Mae Sai. Pojedete zajímavou krajinou se zastávka u malého řemeslného centra v Baan Wang Lao. Pokračovat budete po cestě do Mae Sai za nákupy a prohlídkou města, včetně návštěvy továrny Jade Cutting Factory. Je zde velice zajímavé pozorovat hraniční život, protože jde o jedno z mála oficiálních pozemních hraničních přechodů otevřených mezi Myanmarem a Thajskem. Cestou zpět do hotelu se zastavíte u jeskyní Fish and Monkey.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.