Mae Taeng Soft dobrodružný trek

Chiang Mai
Mae Taeng Soft dobrodružný trek
Odjezd: 8:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang MaiDélka výletu: 8 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd

Program tohoto dobrodružného výletu je následující:

8:00 Odjezd z hotelu podle po cestě, která vede kolem rýžových polí

9:00 Zastávka na barevném a exotickém místním trhu Mae Malai, místní lidé a kmeny obchodují se svým zbožím. Převážně čerstvým ovocem, zeleninou a květinami.

09:30 Budete pokračovat do vesnice kmene Akha v oblasti Mae Tang. Navštivte barevné lidi, kteří se nacházejí v horách a pocházejí z Číny, Laosu, Barmy a severního Thajska. Existuje zde přibližně 20.000 z nich, kteří žijí v severních provinciích, zejména v Chiang Rai a Chiang Mai. 10:00 Pojedete do cílového bodu, odkud půjdete trekem cca 1 hodinu k vodopádu, kde se můžete vykoupat a relaxovat. Odtud půjdete dalším trekem do sloního kempu.

12:00 Následuje 40 min. projížďka na slonovi.

12:45 Vychutnáte si thajský oběd v táboře. 15:00 Po obědě pokračuje dobrodružství vzrušujícím raftingem na divoké vodě podél řeky Mae Tang po dobu 40 minut a pak budete pokračovat na bambusovém raftu asi 15 minut. 16.00 Transfer zpět do hotelu Chiang Mai.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.