Majitelem slona na den

Chiang Mai
Majitelem slona na den
Odjezd: 7:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang MaiDélka výletu: 9 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd formou piknikuInformace: Vezměte si pohodlné oblečení a něco na převlečení, dále boty, které se mohou namočit.

Patara Elephant Farm se soustředí na šlechtitelský program, který produkuje zdravé a šťastné slony, aby budoucí generace lidí mohla zažít krásu těchto nádherných tvorů Patara Elephant Farm láká návštěvníky, aby sdíleli lásku a náklonnost ke slonům, proto zde mají možnost stát se majiteli slona na jeden den. Během tohoto výletu si odnesete nádherné zážitky a budete vzpomínat na den plný úkolů při péči o slona. Slon je největší žijící suchozemský savec – inteligentní, emocionální a s dobrou pamětí, stejně jako lidé. Dozvíte se, jak mahúti vykonávají sovou každodenní činnost a zdravotní prohlídky slonů tím, že sledují jejich nálady a kontrolují jejich kůži a trus. Dopolední část začíná se základními informacemi o slonech, ​​jako je jejich původ, povaha, způsob života a péče ně. Poté se seznámíte s vaším „vlastním“ slonem se kterým strávíte den a naučíte se s ním pracovat, jak ho přivázat a odvázat, jak ho kartáčovat, krmit, ale i jak se řídí nohama, když mu sedíte na krku a samozřejmě se naučíte i mluvené příkazy, když si nebudete moci vzpomenout, vždy vám pomůže mahút. Pokyny je dobré si napsat na zápěstí ruky. Lekce jsou zábavné a je to velká příležitost jak se maximálně spojit se slonem a vyvíjet vzájemnou důvěru a přátelství. Později v dopoledních hodinách, vezmete slona k nedalekému potoku na koupel. Dále vezmete slona na výlet lesem k vodopádu – vzrušující část, protože slon půjde po nerovném terénu přes vodu a bahno. Tato vzrušující cesta umožňuje ocenit schopnosti slona z první ruky. Hlava slona je široká a poskytuje pohodlné posezení, ze kterého můžete pozorovat okolní přírodu. Užijte si piknik u vodopádu, zabalený do banánových. Následuje návrat zpět, kdy je čas odpočinku a krmení slonů.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.