Místní život

Chiang Mai
Místní život
Odjezd: Dle dohodyMísto odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang MaiDélka výletu: 3,5 hod.Jazyk: Anglický průvodce (v případě zájmu lze zajistit německého, francouzského či ruského průvodce)Kdy: DenněV ceně: Zpáteční hotelový transfer

Z hotelu vás převezeme do lodního přístavu, kde se projedete cca 45 minut lodí na řece Ping. Užijte si scenérie podél břehu řeky a budete pozorovat každodenní život lidí. Pokračovat budete na „Sam Lor“ nebo tříkolce k trhu Waroros. Tento obrovský a rušný trh má v nabídce mnoho krásných a barevných květin, tropické ovoce, místní potraviny, zboží pro domácnost, tkaniny, keramické výrobky, pečivo a apod. Odtud pojedete zpět do hotelu.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.