Nanta Show vaření

Bangkok
Nanta Show vaření
Odjezd: 18:30 - 19:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel v BangkokuDélka výletu: 1,5 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: Denně kromě pondělíV ceně: Zpáteční hotelový transferInformace: Show začíná v 20:00 hod. a trvá 1,5 hod.

Nanta Show je jedno z mála skutečně neverbálních představení, které se uchytilo v dnešní době! Může sem přijít úplně každý, bez ohledu na to, jaké jste národnosti a kolik je vám let. Zde si užijete opravdu spoustu legrace. Show pochází původně z Jižní Koreje, kde Nanta dělala svou mezinárodní premiéru v roce 1999 na festivalu Edinburgh Fringe, kde získala cenu za „nejlepší výkon“. Od té doby se ukázala ve více jak 48 zemích po celém světě. Jedná se o nesmírně zábavné vystoupení o vaření, které využívá mimiku, hudbu, kuchyňské nářadí a účast publika. Jde o neobyčejný nápad spojení hudby, rytmu, herectví a krájení zeleniny. Zde není překážkou žádná jazyková bariéra a směje se zde opravdu každý. Toto představení vás naplní radostí a pohodou. Vrcholem představení jsou vodní bubeníci „Water Drum Sequence“, zde nevíte, zda je to zvuk bubnu, nebo bušení jejich srdce.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet2 316 Kč1 408 Kč502 Kčdenně mimo Po1
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.