Opiová pole džípem

Chiang Rai
Opiová pole džípem
Odjezd: Dle dohodyMísto odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang Rai / Chiang SaenDélka výletu: 9 hod.Jazyk: Anglický průvodce (v případě zájmu lze zajistit francouzského průvodce)Kdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd

Ráno vyrazíte džípem z hotelu směrem do Mae Sai, nejsevernější bod Thajska na thajsko-barmské hranici. Navštívíte řemeslné obchody a rušný místní trh, včetně továrny Jade cutting factory. Pokračovat budete po klikatých silnicích podél hranice Myanmaru do Baan Huay Nam Rin, což je domov pro thajský kmen Akha. Následně budete pokračovat do Baan Pha Hi, klasický Lahu kmen. Na oběd se zastavíte na vyhlídkovém bodě kousek od Phra Thaat Doi Chang MUB, asi 1905 m nad mořem. Následujte cesta do botanické zahrady na Doi Tung a nakonec při zpáteční cestě do hotelu navštívíte jeskyně Fish a Monkey.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.