PA-LA U Vodopád včetně oběda a jízda na slonech

Hua Hin
PA-LA U Vodopád včetně oběda a jízda na slonech
Odjezd: 9:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na Hua HinDélka výletu: 6 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Min. 2 osoby. Vezměte si sebou pohodlnou a pevnější obuv, šortky, ručník, plavky, opalovací krém.

Tento půldenní výlet do džungle západně od Hua Hin vás zavede těsně k barmské hranici. Cesta vás povede regionem neobydlených vrcholků a údolími k nádhernému vodopádu Pa La, kde se můžete nabažit nádherné přírody, zaplavat si, anebo jen odpočívat. Po přírodní procházce lesem se dostanete na první úroveň vodopádu a pak budete pokračovat a šplhat až do čtvrtého nebo pátého stupně tohoto ohromujícího vodopádu. Oběd a občerstvení jsou podávány po návratu od vodopádu v místní restauraci. Navštívíte také sochu Luang Phor Tuad Statue (monument velkého Buddhy) umístěný v chrámu Wat Huay Mongkol Buddhist Temple. Luang Phor Tuad byl legendární jižní thajský mnich, který byl nesmírně populární mezi jižními Thajci, ale i jinde v království díky zázrakům s ním spojenými. Poté budete pokračovat do Hua Hin Elephant Village, kde si užijete několika minutovou projížďku na zádech slona v džungli, kterého za odměnu můžete nakrmit banány. Po projížďce následuje transfer zpět na Hua Hin do vašeho hotelu. Na tento výlet plný zážitků budete ještě dlouho vzpomínat.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet-3 247 Kč3 247 Kčdenně2
Skupinový výlet-2 131 Kč1 502 KčSt2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.