Petchburi letní palác včetně oběda

Hua Hin
Petchburi letní palác včetně oběda
Odjezd: 8:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na Hua HinDélka výletu: 5,5 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Min. 2 osoby

Ráno pojedete asi 1 hod. jízdy, směrem na sever od Hua Hin, do hlavního města provincie Petchburi, kde navštívíte Khao Wang (Palace Hill), letní sídlo krále Mongkut (Ramy IV), který miloval tuto oblast a postavil zde nádherný palác, ve kterém mohl při svých četných cestách do této oblasti pobývat. Také zde postavil věž, aby z ní mohl pozorovat hvězdy a věnovat se astronomii, kterou se zabýval. Palác byl postaven v roce 1860 na kopci a stal se známým pro místní jako Khao Wang (Palace Hill). Byl postaven v převážně evropském stylu s thajským a čínským vlivem. Palác dominuje na třech vrcholcích kopců. Prozkoumejte Khao Luang jeskyni, kde je umístěno více než 200 soch Buddhů a krásné krápníky. Pak pokračujte dále a obdivujte architekturu Wat Mahathat Khmer. Oběd a občerstvení si vychutnáte po prohlídce před tím, než se vrátíte zpět do vašeho hotelu v Hua Hin.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet-2 579 Kč2 579 Kčdenně2
Skupinový výlet-1 452 Kč1 098 KčČt2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.