Phi Phi Island Deluxe Plus na rychlo člunu

Phuket
Phi Phi Island Deluxe Plus na rychlo člunu
Odjezd: 8:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na PhuketuDélka výletu: 11 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd z mořských plodů+ nealkoholické nápoje + čerstvé ovoceInformace: Min. 2 osoby / max. 20 osob! Vezměte si s sebou plavky, oblečení na převlečení, ručník, pokrývku hlavy, opalovací krém, fotoaparát a sluneční brýle.

Tento výlet je ideální pro nadšence do šnorchlování! Vyzvedneme vás v hotelu a převezeme do přístavu, kde vás přivítá průvodce a seznámí vás s průběhem dne. Poté poplujete rychlostním člunem na Bamboo Island, kde strávíte cca hodinu na písečné pláži. Poté bude pokračovat vyhlídková plavba podél východního pobřeží ostrova Phi Phi Don se zastávkou u Maya Bay, kde se natáčely scény filmu „Pláž“ s Leonerdem Di Capriem. Zde strávíte asi 2 hodiny. Můžete šnorchlovat, plavat, lenošit na pláži. Za dalších 30 min. plavby se dostanete na ostrov Koh Yao, kde si vychutnáte oběd z mořských plodů připravený jako BBQ na pláži. Kolem 15:00 hod. se vydáte na ostrov Nui ještě za nějakým šnorchlováním a koupáním. Pak poplujete zátky k hotelu na Phuketu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-2 872 Kč1 153 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.