Phi Phi Island na rychlo člunu

Koh Lanta
Phi Phi Island na rychlo člunu
Odjezd: 7:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na Koh LantaDélka výletu: 9 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: Denně (listopad – prosinec)Strava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, thajský oběd + voda + ovoce, potápěčské brýle a maskaInformace: Min. 2 osoby! Skupinový výlet. Vezměte si s sebou plavky, oblečení na převlečení, ručník, pokrývku hlavy, opalovací krém, fotoaparát a sluneční brýle.

Během tohoto celodenního výletu navštívíte sesterské ostrovy Phi Phi Don a Phi Phi Ley, které se nachází méně než čtyřicet kilometrů západně od ostrova Koh Lanta.Žádné jiné ostrovy na světě nepředstavují takovou dokonalou blaženost, jako tyto na Phi Phi. Jsou zde nádherné bílé písečné pláže, pozoruhodně čiré moře a nespočet ryb. Ostrovy Phi Phi jsou nutností pro každého při návštěvě Thajska. Díky tomuto výletu máte i vy šanci navštívit ráj jako z pohlednice. Na moderním rychlém člunu cesta na ostrovy Phi Phi z ostrova Koh Lanta trvá asi jednu hodinu plavby. Tyto inspirující ostrovy se skládají z působivých vápencových útesů, které jsou až stovky metrů vysoké a tyčí se ve vodě. Na některých rostou keře a stromy, což dělá přírodu naprosto dokonalou v mnoha odstínech zelené a modré. V okolí jsou všude skály, palmy, pláže a tyrkysové moře. Pod hladinou vody je k vidění úplně jiný svět, který čeká jen na vás. Uvidíte osvěžující korály a tropické ryby ve všech různých barvách. Během tohoto celodenního výletu budete mít možnost šnorchlovat nebo plavat v Pileh Bay, Lohsamah Bay, Maya Bay, ale i kolem slavné Viking jeskyně. Čas budete mít i na opalování a lezení po skalách, odkud je nádherný výhled na Phi Phi Don.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-2 400 Kč1 843 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.