Půldenní lekce vaření v Baan Hong Nual

Chiang Mai
Půldenní lekce vaření v Baan Hong Nual
Odjezd: 09:00 & 16:00Místo odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang MaiDélka výletu: 4 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: Oběd nebo večeřeV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd nebo večeře připravená během výukyInformace: Lekce vaření jsou vždy skupinové, soukromý výlet má pouze soukromý transfer!

Poté, co vás vyzvedneme ve vašem hotelu v Chiang Mai odvezeme vás na místní trh do Nong Hoi, kde pod vedením svého instruktora, nakoupíte čerstvé suroviny (kuřecí maso, krevety, bylinky, zeleninu apod.). Po nákupu budete pokračovat do Baan Hong Hual, který se nachází v klidném prostředí na okraji města Chiang Mai. Zde dostanete kuchařské vybavení, jako je zástěra a čepec. Výuka začíná seznámením s kuchyňským náčiním a kořením běžné v thajské kuchyni používaným. Váš instruktor vám pak ukáže, jak připravit ingredience, které použijte do svého prvního jídla a jak s nimi vařit. Při vaření vás instruktor povede krok za krokem. Každé své uvařené jídlo ochutnáte a budete ho podávat s dušenou zeleninou nebo rýží. Během krátké přestávky v odpoledních hodinách si vychutnáte čaj, kávu nebo jiný nápoj. Budete se moci projít místní zahradou s bylinkami, zeleninou a ovocem. Po návratu do třídy budete ještě vařit. Na konci výuky obdržíte kuchařku jako suvenýr. Během celého dne se naučíte vařit 3 thajská hlavní jídla a 1 dezert.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.