Řeka Kwai & Jízda na slonech včetně oběda

Hua Hin
Řeka Kwai & Jízda na slonech včetně oběda
Odjezd: 6:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na Hua HinDélka výletu: 10-11 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Min. 2 osoby!

Jakmile vás ráno vyzvedneme z hotelu, pojedete směrem na sever do Kanchanaburi u slavného mostu přes řeku Kwai. Odtud budete pokračovat k válečnému hřbitovu a místu posledního odpočinku asi 6000 spojenců P.O.W., kteří zemřeli během japonské okupace. Pokračovat budete vlakem do stanice Wang Pho, kde si vychutnáte oběd v místní restauraci. Po obědě začne dobrodružství v džungli, kde si užijete projížďku na zádech slona a budete vychutnávat atmosféru džungle. Slona za odměnu můžete nakrmit banány. Po projížďce následuje transfer zpět na Hua Hin do vašeho hotelu. Na tento příjemný celodenní výlet budete ještě dlouho vzpomínat.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet-4 296 Kč4 296 Kčdenně2
Skupinový výlet-2 421 Kč1 828 Kč6
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.