Řemeslné vesnice

Chiang Mai
Řemeslné vesnice
Odjezd: 8:00 & 13:00Místo odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang MaiDélka výletu: 4 hod.Jazyk: Anglický průvodce (v případě zájmu lze zajistit německého, francouzského či ruského průvodce)Kdy: DenněV ceně: Zpáteční hotelový transfer

Chiang Mai je již dlouho známé město Thajska, jako město řemesel, především v okrese Sankamphaeng, který je srdcem řemeslného průmyslu. Mnoho hlavních thajských výrobců je umístěno zde. Najdete tu všechna tradiční řemesla, jak ta starobylá, tak novodobá, a to v obchodech podél Chiang Mai – Sankampaeng Road.

Lakování: Tato stará umělecká forma zdobení dřevěných předmětů s mnoha vrstvami černého laku poskytuje kombinaci krásy a praktičnosti.

Hedvábí a textil: Thajsko je známé po celém světě pro své jemné a čisté hedvábí. Chiang Mai produkuje jedno z těch nejlepších. Můžete si vybrat hotové výrobky nebo si nechat něco ušít. V nabídce jsou i ručně tkané textily a etnické textilní vzory.

Dřevořezba: Dalším prvkem, který si nechcete nechat ujít je řezbářský průmysl. Kvalifikovaní řemeslníci jsou profesionální odborníci v carvingu do jemného teakového dřeva. Tvoří do něho krásné reliéfy, dělají z něj sochy a nábytek. K dispozici je velký výběr řemeslných výrobků.

Výroba deštníků: Borsang bylo tradičním centrem známé deštníkovou výrobou. Je zde mnoho ručně malovaných výrobků z jemného papíru „Sa“ a jsou k dispozici v mnoha provedeních a barvách.

Stříbro a drahokamy: stříbrnictví v Chiang Mai začalo před staletími podél silnice Wualai Road, což je oblast ještě stále známá jako obec stříbra. Tradiční předměty, jako jsou podnosy, mísy a různé krabičky jsou na prodej v mnoha obchodech. Drahé kameny a vysoce kvalitní šperky lze pak zakoupit v Gems galerii.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.