Royal Thai Lekce vaření v Spirit House

Koh Samui
Royal Thai Lekce vaření v Spirit House
Odjezd: 12:00 hod. Místo odjezdu: Váš hotel na Koh SamuiDélka výletu: 3 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd uvařený během lekce vaření.

Chcete-li zažít opravdový autentický thajský zážitek, který je nejunikátnější na Koh Samui, pak přijďte na Royal Thai Lekce vaření v Spirit House. Pokud chcete zapůsobit na lidi po návratu domů tím, že jim připravíte něco zvláštního z Koh Samui, pak právě tyto lekce vaření jsou pro vás to pravé. Během této lekce thajského vaření se dozvíte, že thajská kuchyně nejen, že chutná skvěle a je opravdu zábava připravovat thajské pokrmy, že i příprava jídla nezabere tolik času. Spirit dům připomíná autentickou tradiční thajskou vesnici s centrálním chrámem a thajskými vilkami v okolí spolu s hospodářskou budovou, nádvořím a zahradou pro pěstování exotického koření. Zde budete mít jedinečnou možnost se naučit vařit skutečné thajské pokrmy v tradičním thajském prostředí se zkušenými a přátelskými šéfkuchaři, kteří vám prozradí různá tajemství, triky a jak používat správně všechny ingredience. Výuka je maximálně profesionální a velice přátelská. Toto je opravdu nezapomenutelný zážitek na celý život!

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet3 575 Kč2 759 Kč2 759 Kčdenně1
Skupinový výlet-1 943 Kč-denně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.