Rybaření Big Game

Phuket
Rybaření Big Game
Odjezd: 9:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na PhuketuDélka výletu: 8 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: Úterý, čtvrtek a sobotaStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd na palubě lodiInformace: Min. 6 osob! Vezměte si s sebou plavky, oblečení na převlečení, ručník, pokrývku hlavy, opalovací krém, fotoaparát a sluneční brýle.

Milujete lodě a rybaření? Pak si nesmíte nechat ujít tento skvělý rybářský výlet! Jakmile vás vyzvedneme v hotelu, převezeme vás na rybářskou loď Wahoo, kde je pro vás připraven drink na přivítanou. Vyplujete směrem Koh Racha Noi, který leží jižně od Phuketu, kde začne váš rybolov. Posádka umístí pruty cca 30-45 min. po odjezdu. V 12:30 budete lovit v chráněné zátoce, kdy posádka pro vás mezitím připraví oběd na palubě. Během plavby si také můžete zaplavat či zašnorchlovat. Kolem 13:30 se opouští Koh Racha Noi a pluje se na Racha Yai a k místu, kde je hodně ryb nazývaných Sailfish. Kolem 16.30 se odchýlíte od Racha Yai a vydáte se zpět do Chalong a bude se rybařit za plavby až cca 30 minut před přístavem. V přístavu na vás bude čekat přeprava do hotelu na Phuketu, kam dorazíte kolem 18:00 hod. Na tento velký rybářský den nikdy nezapomenete!

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-3 626 Kč-Út, Čt, So6
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.