Rybaření Koh Phangan (přes den)

Koh Samui
Rybaření Koh Phangan (přes den)
Odjezd: 9:30 hod. Místo odjezdu: Váš hotel na Koh SamuiDélka výletu: 7 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd a nealkoholické nápojeInformace: Min. 2 osoby / max. 10 osob.

Tato rybářská výprava začíná vyzvednutím z vašeho hotelu, odkud vás odvezeme do přístavu Bangrak, kde se nalodíte na palubu autentické thajské rybářské lodi, která poskytuje zastřešení, kvůli chladivému stínu během plavby a chrání tak před sluncem. Vydáte se na ostrov Koh Phangan. Budete informování o počasí, podmínkách na moři a oblasti vhodné pro rybolov a budete seznámeni s tím, jak používat rybářské vybavení, které zahrnuje pruty, vlasce, vlečné zařízení pro lov, čerstvé návnady a klasické návnady. Oběd je pro vás připraven na palubě, včetně BBQ vašeho vlastního úlovku. Později odpoledne se budete vracet na Koh Samui a zase převezeni z mola transferem do vašeho hotelu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet-4 060 Kč2 842 Kčdenně2
Skupinový výlet-1 354 Kč1 316 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.