Sam Roi Yod Národní Park včetně oběda

Hua Hin
Sam Roi Yod Národní Park včetně oběda
Odjezd: 9:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na Hua HinDélka výletu: 7 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Min. 2 osoby! Vezměte si sebou pohodlnou a pevnější obuv, šortky, ručník, plavky, opalovací krém.

Poté, co vás ráno vyzvedneme ve vašem hotelu, pojedete asi 1 hod. na jih k Národnímu parku Sam Roi Yod. Cestou se projdete po ananasových plantážích, kde si uděláte zastávku a můžete se podrobně podívat na toto lahodné ovoce. Potom budete pokračovat do nedotčené rybářské vesnice a odtud se vydáte prostou rybářskou lodí z Bang Pu pláže na klidnou Laem Sa La pláž. Zde je výchozí bod pro 30 minutové šplhání na vrchol Praya Nakorn jeskyně, ve které si můžete prohlédnout krásný pavilon, který byl postaven králem Rama V. Když se vrátíte zpět na pláž, bude vás čekat oběd a občerstvení. Strávíte zde nějaký volný čas pro plavání, lenošení nebo opalování a poté bude následovat cesta zpět do vašeho hotelu na Hua Hin.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet2 558 Kč2 029 Kč1 430 Kčdenně2
Skupinový výlet---
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.