Setkání zblízka včetně večeře

Chiang Mai
Setkání zblízka včetně večeře
Odjezd: 15:00Místo odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang MaiDélka výletu: 7 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: VečeřeV ceně: Zpáteční hotelový transfer, BBQ večeřeInformace: Tradiční thajská masáž a nápoje nejsou zahrnuty v ceně výletu.

Během tohoto úžasného Hmong Hilltribe výletu se budete cítit, jako byste se vrátili krok zpět v čase do magického světa. Zažijete způsob života kmene Hmong a užijete si nádherný výhled do krásné krajiny po celou cestu. Návštěva severu Thajska by nebyla kompletní, kdybyste neviděli tuto úžasnou část Samoeng Loop a Nong Hoi. Odpoledne vás vyzvedneme v hotelu a džípy pojedete po klikatých silnicích do Nong Hoi do výšek dosahu jích neuvěřitelných 1200 metrů nad mořem. Díky několika zastávkám během cesty budete mít možnost zachytit úchvatné výhledy na hory, kde vám budou mraky ležet u nohou. Dále budete mít možnost se projít místní vesnicí Hmong, která je úplně nedotčená cestovním ruchem. Je tak nedotčeně, že zde není ani obchod zde koupit suvenýry. Dále se přesunete do Hmong Hilltribe Lodge, kam dorazíte kolem 6 hodiny a od 7 hodin si vychutnáte lahodnou večeři formou bufetu. Vydatná večeře formou bufetu zahrnuje celou řadu možností a vždy něčím potěší každého. Je to skvělá možnost, jak si pod hvězdami při svíčkách vychutnáte lahev vína. S cvrkotem cvrčků v pozadí jde o opravdu úžasný jedinečný zážitek. Zde budete mít možnost dopřát si tradiční thajskou masáž vedle rýžového pole nebo se projít do okolní kmenové vesnice. Po večeři kdy budete popíjet víno či šálek kávy můžete sledovat Hmong Culture Show. Představení je autentické zobrazení písní, tanců a parodií, které vám dá možnost nahlédnout do života a tradic lidí Hmong Hilltribe. Na poslední hodinu budete pozvání dovnitř útulného baru, kde si společně zazpíváte s místními vesničany, kteří sem chodí téměř každý večer posledních 20 let. Do vašeho hotelu v Chiang Mai můžete očekávat návrat po 22:00 hod.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.