Sloní Safari – Hmong Nong Hoi Village & Mae Saa vodopád

Chiang Mai
Sloní Safari - Hmong Nong Hoi Village & Mae Saa vodopád
Odjezd: Dle dohodyMísto odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang MaiDélka výletu: 8 hod.Jazyk: Anglický průvodce (v případě zájmu lze zajistit německého, francouzského či ruského průvodce)Kdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Vezměte si pohodlné oblečení a něco na převlečení, dále boty, které se mohou namočit.

Z města Chiang Mai pojedete do Mae Rim,  kde navštíte sloní tábor. Podívejte se na slony, které ukazují své dovednosti a jak se koupají v řece. Užijete si projížďku lesem na zádech slona. Po obědě v místní restauraci budete pokračovat do kmenové vesnice Hmong Nong Hoi Royal Project. Je asi 1200 metrů nad mořem, s průměrnou teplotou 20,6 stupňů. Návštěvníci zde mají možnost pozorovat experimentální pěstování bylin. Ovocné stromy pěstované v této oblasti jsou japonské meruňky, broskve, švestky, avokáda, jahody, hrozny, mučenky a káva. K dispozici je také možnost pozorovat lékařské ošetření bylinnými rostlinami, vyšívání, výrobu zemědělských nástrojů a výrobu likérů z kukuřice. Dále budete pokračovat při zpáteční cestě k Mae Saa vodopádům a orchideové farmě.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.