Šnorchlování na Koh Rok na rychlo člunu

Koh Lanta
Šnorchlování na Koh Rok na rychlo člunu
Odjezd: 8:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na Koh LantaDélka výletu: 9 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: Denně (listopad – prosinec)Strava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, thajský oběd + voda + ovoce, potápěčské brýle a maskaInformace: Min. 2 osoby! Skupinový výlet. Vezměte si s sebou plavky, oblečení na převlečení, ručník, pokrývku hlavy, opalovací krém, fotoaparát a sluneční brýle.

Ostrovy Koh Rok jsou drahokamy Koh Lanta Marine Park a nachází se 30 km jižně od Koh Lanta Yai a jsou částí z 53 ostrovů, které tvoří souostroví Koh Lanta. Dva vápencové ostrovy jsou pojmenovány Koh Rok Nok a Koh Rok Nai. Tyto sesterské ostrovy jsou od sebe odděleny pouze mělkým kanálem, který je méně než 100 metrů široký a 15 metrů hluboký. Ostrovy leží uvnitř hranice Mu Koh Lanta národního mořského parku. To chrání krásu ostrovů a ovlivňuje i počet turistů. Divočinu zesiluje velkolepost toho, že zde neexistují žádné resorty ani bungalovy. Koh Rok Nai má tvar půlměsíce a v zálivu jsou útesy, bílé pláže a v jeho vnitrozemí rostou banyan stromy. Toto místo je mimořádně nádherné a k dispozici jednodenním návštěvníkům. V místním kempu je k dispozici restaurace. Ostrov Koh Rok Nok je neobydlený a obsadili ho jen volně žijící živočichové, včetně jedovatých hadů a velkých varanů. Pláže na obou ostrovech jsou nedotčené a mají práškový měkký písek. Vnitrozemí ostrovů je porostlé hustým deštným pralesem a džunglí obrovských banyan stromů, které jsou až 6 metrů široké. Tyto stromy daly také jméno pláži Ao Man Sai Beach, která se zařadila tímto mezi deset nejkrásnějších pláží Thajska. Další pláž je Ao Tha Lu, která je ve tvaru podkovy a je obklopena černými vápencovými útesy. Voda je dokonale tyrkysová a nádherně jasná. Minimální viditelnost je obvykle do hloubky až 14 m. Šnorchlování je zde proto naprosto úžasné. K vidění jsou tisíce ryb, které vás obklopují, dále černí tip žraloci a želvy hawksbill, které jsou často u útesů. Poté co vás ráno vyzvedneme v hotelu, poplujete na Koh Rok, kde budete cca v 11:00 hod. oběd se koná na pláži cca ve 12:00 hod. Budete mít spoustu času na koupání, lenošení na krásné pláži a šnorchlování. Můžete zde také lézt po skalách na krásné vyhlídky. Z Koh Rok poplujete zpět na ostrov Koh Lanta kolem 17:00 hod.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet-6 768 Kč6 768 Kčdenně2
Skupinový výlet-2 035 Kč2 506 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.