Tajemství Koh Samui

Koh Samui
Tajemství Koh Samui
Odjezd: 13:30 hod. Místo odjezdu: Váš hotel na Koh SamuiDélka výletu: 5 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněV ceně: Zpáteční hotelový transfer

Objevte některé z méně známých památek ostrova Koh Samui a podnikněte tento výlet, který vás zavede do muslimské vesnice Hua Thanon a rybářské vesnice s typickým rybím trhem. Zastavíte se u populárního vodopádu Namuang I, kde se můžete vykoupat a pak se vydáte do skryté Laem Sor Pagoda. Hluboko na jihu ostrova projedete historickou Elephant Gate (sloní brána), kde impozantní sochy slonů hlídají vchod do Wat Kiri Wongkaramon. Další návštěva je u malebného chrámu Leam Temple Plai. Jedná se o úžasně zdobené buddhistické idoly, které jsou obklopeny jezerem, které se hemží velkými rybami. Toto místo je ztělesněním klidu a samoty spojené s buddhismem. Cesta následně končí zastávkou v nezaměnitelné rybářské vesnici Bophut, jde o jedno z mála míst na Koh Samui, které si dosud udrželo některé původní thajskočínské prvky a atmosféru. Staré čínské domy s obchůdky v úzké ulici a restaurací a kaváren stejně tak jako obchody s oblečením, vás jistě potěší.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet2 728 Kč1 572 Kč1 104 Kčdenně1
Skupinový výlet-934 Kč751 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.