Trek do kmenových vesnic

Chiang Mai
Trek do kmenových vesnic
Odjezd: 8:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang MaiDélka výletu: 8-9 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd formou balíčku

Jedná se o speciální výlet pro ty, kteří mají poměrně omezený čas být ve městě Chiang Mai, ale také by chtěli navštívit různé kmenové vesnice během jednoho dne. 08:00 odjezd z hotelu v Chiang Mai

09:00 Zastávka a návštěva trhu Mae Malai, jedná se o pestrý a exotický místní trh, kde se setkávají místní lidé a kmeny k nákupu a prodeji svého zboží. Převážně čerstvého ovoce, zeleniny a květin. Pokračovat budete do Chiang Dao.

10:00 Půjdete asi hodinu trekem do kmenové vesnice Lahu, Bann Pang Tong pak budete pokračovat další 2-3 hodiny do kmenové vesnice Karen v Bann Phalai. 12:00 Oběd formou balíčku se bude podávat v obci, kde si můžete odpočinout a prozkoumat okolí. 13:30 Budete pokračovat pěšky cca 20 minut k vesnici a kmeni Lisu, poté půjdete trekem po dobu 15 minut do vesnice a ke kmeni Akha. Za další 1 hodinu dojdete do kmenové vesnice Palong v Baan Pang Dang. 16.00 Odtud vezmete odvoz zpět do Chiang Mai. 17:30 Návrat do hotelu v Chiang Mai

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet3 494 Kč1 920 Kč1 920 Kčdenně1
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.