White Hmong Village & Doi Suthep Temple

Chiang Mai
White Hmong Village & Doi Suthep Temple
Odjezd: 8:00 & 13:30Místo odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang MaiDélka výletu: 4,5 hod.Jazyk: Anglický průvodce (v případě zájmu lze zajistit německého, francouzského či ruského průvodce)Kdy: DenněV ceně: Zpáteční hotelový transfer

The White Hmong domorodá vesnice Khun Chang Kien se nachází v blízkosti Doi Suthep (hora). Zde uvidíte kmen Hmong ve svých barevných kostýmech, kteří prodávají širokou škálu starožitností, jako jsou ozdobné ornamenty a tkaniny. Vesničané se živí pěstováním zeleniny a pěstování ovoce, což nahradilo jejich tradiční tržní plodinou – opiový mák. Odtud pojedete do chrámu Wat Phra That Doi Suthep, který se nachází 1056 metrů nad mořem. Do chrámu se dostanete po zdolání cca 300 schodů. Jako odměna na vás pak ale čeká nezapomenutelný výhled. Pro slabá srdce, je k dispozici lanovka, která vás vyveze na vrchol. Zde exkurze končí a následuje návrat do hotelu.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.