Wiang Kum Kam & scenérie podél řeky Ping

Chiang Mai
Wiang Kum Kam & scenérie podél řeky Ping
Odjezd: Dle dohodyMísto odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang MaiDélka výletu: 6,5 hod.Jazyk: Anglický průvodce (v případě zájmu lze zajistit německého, francouzského či ruského průvodce)Kdy: DenněV ceně: Zpáteční hotelový transfer

Brzy ráno vás vyzvedneme v hotelu a odvezeme do Wat Srisoda. Kde uvidíte buddhistické mnichy. Poté se vrátíte na svou snídani do hotelu. Po snídani pojedete autem k ruinám starověkého města Wiang Kum Kam. Wiang Kum Kam je „podzemní“ město, které je stále hloubeno. Wiang Kum Kam bylo založen v roce 1248 králem Mengrai, vládcem Chiang Rai. Zvolená lokalita, v těsné blízkosti řeky Ping nebyla dobrá. Město bylo náchylné k povodním a bylo opuštěno asi před 300 lety. Wiang Kum Kam je starobylé archeologické naleziště. Dále se vydáte se na „Scorpion-tail“, dlouhoocasou loď a poplujete po řece Ping asi 45 minut, kde uvidíte život místních lidí podél řeky. Po projížďce následuje transfer zpět do vašeho hotelu.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.